Jak powstają nasze wyroby? Mydelniczka "T" duża z kolekcji Sanibella

Do produkcji tego elementu używamy płaskownika mosiężnego o wymiarach 6x5mm oraz pręcików mosiężnych grubości 2,5mm. Pierwszym etapem jest ucięcie płaskownika i pręcików na odpowiednie wymiary. Następnie końce płaskownika są zaokrąglane. Płaskownik jest wstępnie szlifowany i polerowany, aby usunąć wady powstałe w fazie jego produkcji w walcowni.
Następnie wszystkie detale są zaginane, aby miały odpowiedni kształt (filmik i zdjęcie pokazujące proces zaginania pręcików).


W płaskowniku wiercone są otwory, w które będą wkładane pręciki mydelniczki. W ostatnim czasie zmieniliśmy technologię wiercenia otworów w ramkach mydelniczek, zastosowanie plotera frezującego znacznie podniosło dokładność ich wykonania. Cały czas pracujemy nad podniesieniem jakości i funkcjonalności naszych wyrobów dla Państwa wygody.

Pręciki są mocowane w ramce (płaskowniku) poprzez lutowanie. Zmontowana mydelniczka jest polerowana oraz myta przed chromowaniem.
W galwanizerni element jest odtłuszczany a następnie nakładane są kolejno warstwy niklu 15-20µ i chromu do 2µ. Ostatnim etapem produkcji jest wycieranie i pakowanie.